Magic Level 99990000 All-Attribute Great Sage
Bookmark
107 Kişi Takip Ediyor
7.00
Durum Ongoing
Tür Manga
Yayınlandı 2023
Paylaşan MangaOkuTR
Yayınlanma
Güncelleme

Magic Level 99990000 All-Attribute Great Sage

Özet Magic Level 99990000 All-Attribute Great Sage

Günümüzden 50 yıl önce “Büyük Felaket” adı verilen canavarların dünyayı kasıp kavurduğu bir çağda, dünyayı kurtarabilecek tek bir kişi vardı: Ona, “Büyük Bilge” deniyordu. Dünyayı kasıp kavuran bu canavarların Patronu ile olan son dövüşünde, Patronu öldürmeyi başarmış lakin kendisi de tüm büyü gücünü tükettikten sonra dünyayı kurtarmanın verdiği mutluluk duygusu ile hayata gözlerini yummuştu.
Her şeyin bittiğini düşündüğü sırada gözlerini tekrar açtığında kendisini hiç bilmediği bir dünyada hiç tanımadığı bir insan olan Kusanagi Minato’nun bedenine reenkarne olmuş olarak buldu.
Zaman geçtikten sonra kendisinin 2022 Yılında; yani “Büyük Felaketten” 50 yıl sonrasında barış dolu bir dünyada olduğunu fark etti. Kusanagi Minato’nun bedenine adapte olduktan sonra onun gibi davranıp Büyü Akademisi’ne gitmeye karar verdi. Orada zaman geçirdikten sonra barışın da getirdiği etkiyle dünyanın büyücülerinin gücünün kendi zamanıyla karşılaştırdığında oldukça yetersiz olduğunu gördü.
Kısa bir süre sonra, “Büyük Felaket”in tekrardan geri döneceğine dair bazı işaretler keşfetti ve düşündüğü tek şey vardı:
”Görünüşe göre bu dünyanın gücüme hâla ihtiyacı var”
Bu sıradan gözüken öğrencinin ruhunda büyük bir bilge mi yatıyor?!
En güçlü büyücü olan “Büyük Bilge” barışın etkisinde kalmış bu dünyayı değiştirecek.

Kategoriler: Aksiyon, Drama, Fantastik, Manhwa, Shounen

Yorumlar